LTI460HA02

| πίνακας Μοντέλο | LTI460HA02 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LTI460HA02 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 1018.08×572.67 mm |
| Περίγραμμα | 1047.4×600.6×66 mm , Videowall Seam 29.3 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 44%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 4000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 10/6 (Typ.)(Tr/Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 16 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LTI460HA02.
Τα SAMSUNG LTI460HA02 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTI460HA02 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTI460HA02 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTI460HA02 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LTI460HA02 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTI460HA02 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTI460HA02 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTI460HA02 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTI460HA02"
- SAMSUNG LTI460HA02
- Φύλλο δεδομένων LTI460HA02
- Εικόνα LTI460HA02
- Τιμή LTI460HA02
- Διανομέας LTI460HA02
