LTI400AA01-001

| πίνακας Μοντέλο | LTI400AA01-001 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,40 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LTI400AA01-001 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 885.168×497.664 mm |
| Περίγραμμα | 911.7×524.2×59.3 mm , Videowall Seam 26.5 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 44%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 2000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 10/6 (Typ.)(Tr/Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 22 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LTI400AA01-001.
Τα SAMSUNG LTI400AA01-001 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTI400AA01-001 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTI400AA01-001 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTI400AA01-001 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LTI400AA01-001 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTI400AA01-001 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTI400AA01-001 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTI400AA01-001 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTI400AA01-001"
- SAMSUNG LTI400AA01-001
- Φύλλο δεδομένων LTI400AA01-001
- Εικόνα LTI400AA01-001
- Τιμή LTI400AA01-001
- Διανομέας LTI400AA01-001

