LTA550HQ03-W

| πίνακας Μοντέλο | LTA550HQ03-W |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LTA550HQ03-W Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 1209.6×680.4 mm |
| Περίγραμμα | 1286×745 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 4000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 6 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 120Hz (60Hz Input) |
| Τύπος λάμπας | 16 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LTA550HQ03-W.
Τα SAMSUNG LTA550HQ03-W είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTA550HQ03-W ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTA550HQ03-W ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTA550HQ03-W στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LTA550HQ03-W είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTA550HQ03-W ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTA550HQ03-W ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTA550HQ03-W στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTA550HQ03-W"
- SAMSUNG LTA550HQ03-W
- Φύλλο δεδομένων LTA550HQ03-W
- Εικόνα LTA550HQ03-W
- Τιμή LTA550HQ03-W
- Διανομέας LTA550HQ03-W

