LT104V3-101

| πίνακας Μοντέλο | LT104V3-101 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LT104V3-101 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 211.2×158.4 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 1 pcs CCFL |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LT104V3-101.
Τα SAMSUNG LT104V3-101 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LT104V3-101 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LT104V3-101 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LT104V3-101 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LT104V3-101 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LT104V3-101 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LT104V3-101 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LT104V3-101 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LT104V3-101"
- SAMSUNG LT104V3-101
- Φύλλο δεδομένων LT104V3-101
- Εικόνα LT104V3-101
- Τιμή LT104V3-101
- Διανομέας LT104V3-101

