LSC550FJ06-W01

| πίνακας Μοντέλο | LSC550FJ06-W01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LSC550FJ06-W01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | SPVA, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 1209.6×680.4 mm |
| Περίγραμμα | 1219.6×690.5 mm |
| Επιφάνεια | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| Λόγος αντίθεσης | 3500:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.07B (8-bit + Dithering) , sRGB 99% |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 120Hz |
| Διασύνδεση σήματος | V-by-One 16 lane , 92 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LSC550FJ06-W01.
Τα SAMSUNG LSC550FJ06-W01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LSC550FJ06-W01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LSC550FJ06-W01 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LSC550FJ06-W01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LSC550FJ06-W01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LSC550FJ06-W01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LSC550FJ06-W01 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LSC550FJ06-W01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LSC550FJ06-W01"
- SAMSUNG LSC550FJ06-W01
- Φύλλο δεδομένων LSC550FJ06-W01
- Εικόνα LSC550FJ06-W01
- Τιμή LSC550FJ06-W01
- Διανομέας LSC550FJ06-W01
