Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LS057T1SX01

LS057T1SX01 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LS057T1SX01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,5.7 inch, 1080×1920 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS057T1SX01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 70 °C |
LS057T1SX01 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1080(RGB)×1920 (FHD) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 385 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 9:16 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.0219×0.0657 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.0567×0.0657 mm (H×V) |
| Βάρος | 45.5g (Typ.) |
| Ενεργός χώρος | 70.956×126.44 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 75.96×153.46 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 2.14 (Typ.) mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Portrait type |
| Οθόνη αφής | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
| Κάλυμμα πίνακα | With Cover Lens |
LS057T1SX01 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 460 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 95% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 32 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.300; Wy:0.320 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.18/1.25 (Typ./Max.)(9 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
LS057T1SX01 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Driver IC | COG Built-in NT35695 |
LS057T1SX01 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Ποσότητα λαμπτήρα | 8S2P |
| Λάμπα σχήμα | 2 strings |
| Λάμπα ρεύματος | 20mA (Typ.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Included in panel signal interface |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
LS057T1SX01 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | MIPI |
|---|---|
| Κλάση σήματος | MIPI (4 data lanes) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 1.8/3.1/5.5/-5.5V (VDDI/VDD/VSP/VSN) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | HRS - BM20B(0.6)-10DS-0.4V(51), Pitch:0.4 mm, Pin:10 pins |
