Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LQ043T3DX02K

LQ043T3DX02K Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LQ043T3DX02K |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LQ043T3DX02K Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 ~ 60 °C |
LQ043T3DX02K μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 128 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Βάρος | 50g (Typ.) |
| Επιφάνεια | Clear, Hard coating |
| Ενεργός χώρος | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 98.7×57.5 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 3.95 (Typ.) mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
LQ043T3DX02K Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 165 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.296; Wy:0.343 |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
LQ043T3DX02K Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Έλεγχος ώρας (T-CON) | Embedded T-CON |
LQ043T3DX02K backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Ποσότητα λαμπτήρα | 7S1P |
| Λάμπα σχήμα | 1 string |
| Τάση λαμπτήρα | 29.2/29.4V (Typ./Max.) |
| Λάμπα ρεύματος | 18/20mA (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | FPC |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
LQ043T3DX02K διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | TTL |
|---|---|
| Κλάση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 2.5/5.0V (Typ.)(VCC/AVDD) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 1.2/10.0mA (Typ.)(ICC/AIDD) |
| Τάση για σήματα οθόνης | 0≤VIL≤0.2VCC; 0.8VCC≤VIH≤VCC |
| Τύπος διασύνδεσης | FPC |
