Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LQ043T3DW02

LQ043T3DW02 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LQ043T3DW02 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LQ043T3DW02 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ~ 70 °C |
LQ043T3DW02 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 480×272(RGB) (WQVGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Horizontal Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 128 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.198×0.066 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Ενεργός χώρος | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 7.7 mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
LQ043T3DW02 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 400 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
LQ043T3DW02 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
LQ043T3DW02 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | TTL |
|---|---|
| Κλάση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
