LQ043T1LX01A

| πίνακας Μοντέλο | LQ043T1LX01A |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 540×960 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LQ043T1LX01A Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 53.46×95.04 mm |
| Περίγραμμα | 58.54×105.7 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Χρόνος απόκρισης | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Τύπος λάμπας | 10S1P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | MDDI/MIPI , 25 pins |
| Τάση εισόδου | 1.8/3.1V (Typ.)(IOVDD/AVDD) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LQ043T1LX01A.
Τα SHARP LQ043T1LX01A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LQ043T1LX01A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LQ043T1LX01A ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LQ043T1LX01A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LQ043T1LX01A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LQ043T1LX01A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LQ043T1LX01A ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LQ043T1LX01A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LQ043T1LX01A"
- SHARP LQ043T1LX01A
- Φύλλο δεδομένων LQ043T1LX01A
- Εικόνα LQ043T1LX01A
- Τιμή LQ043T1LX01A
- Διανομέας LQ043T1LX01A
