Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LQ030B7DD15H

LQ030B7DD15H Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LQ030B7DD15H |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 320×320 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LQ030B7DD15H Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ψευδώνυμο | - |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | -10 ~ 60 °C |
| Δόνηση | - |
LQ030B7DD15H μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Ψευδώνυμο | - |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | -10 ~ 60 °C |
| Δόνηση | - |
| Ανάλυση | 320(RGB)×320 |
| Διαδρομή κουκκίδας (mm) | 0.056×0.168 (H×V) |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.168×0.168 (H×V) |
| Ενεργός χώρος (mm) | 53.76(H) × 53.76(V) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Στυλ σχήματος | - |
| Αναλογία απεικόνισης | 1:1 (H:V) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Βάρος | - |
| Θεραπευτική αγωγή | Hard coating |
LQ030B7DD15H Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Ψευδώνυμο | - |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | -10 ~ 60 °C |
| Δόνηση | - |
| Ανάλυση | 320(RGB)×320 |
| Διαδρομή κουκκίδας (mm) | 0.056×0.168 (H×V) |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.168×0.168 (H×V) |
| Ενεργός χώρος (mm) | 53.76(H) × 53.76(V) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Στυλ σχήματος | - |
| Αναλογία απεικόνισης | 1:1 (H:V) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Βάρος | - |
| Θεραπευτική αγωγή | Hard coating |
| Φωτεινότητα (cd / m²) | - |
| Λόγος αντίθεσης | 70:1 (Typ.) (Transmissive) 5:1 (Typ.) (Reflective) |
| Οπτική γωνία | - |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transflective |
| Καλύτερη προβολή σε | - |
| Απόκριση (ms) | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Λευκός Συντονισμός | - |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Εξωτερική ορατότητα | Sunlight Readable |
| Διαπερατότητα | - |
| Τύπος 3D | - |
| Αντανάκλαση | 4/6% (Min./Typ.) |
LQ030B7DD15H διεπαφής σήματος
| Ψευδώνυμο | - |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | -10 ~ 60 °C |
| Δόνηση | - |
| Ανάλυση | 320(RGB)×320 |
| Διαδρομή κουκκίδας (mm) | 0.056×0.168 (H×V) |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.168×0.168 (H×V) |
| Ενεργός χώρος (mm) | 53.76(H) × 53.76(V) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Στυλ σχήματος | - |
| Αναλογία απεικόνισης | 1:1 (H:V) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Βάρος | - |
| Θεραπευτική αγωγή | Hard coating |
| Φωτεινότητα (cd / m²) | - |
| Λόγος αντίθεσης | 70:1 (Typ.) (Transmissive) 5:1 (Typ.) (Reflective) |
| Οπτική γωνία | - |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transflective |
| Καλύτερη προβολή σε | - |
| Απόκριση (ms) | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Λευκός Συντονισμός | - |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Εξωτερική ορατότητα | Sunlight Readable |
| Διαπερατότητα | - |
| Τύπος 3D | - |
| Αντανάκλαση | 4/6% (Min./Typ.) |
| Τροφοδοσία τάσης | 5.0/3.3/15/-10V (Typ.)(VSHA/VSHD/VDD/VEE) |
| Τρέχουσα προσφορά | 4.0/1.8/0.05/-0.05 (Typ.)(ISHA/ISHD/IDD/IEE) |
| Τάση λογικής | - |
| Θέση | - |
| Πίσσα | Pins |
| Ποσότητα | Pin Configuration |
LQ030B7DD15H backlight Σύστημα
| Ψευδώνυμο | - |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | -10 ~ 60 °C |
| Δόνηση | - |
| Ανάλυση | 320(RGB)×320 |
| Διαδρομή κουκκίδας (mm) | 0.056×0.168 (H×V) |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.168×0.168 (H×V) |
| Ενεργός χώρος (mm) | 53.76(H) × 53.76(V) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Στυλ σχήματος | - |
| Αναλογία απεικόνισης | 1:1 (H:V) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Βάρος | - |
| Θεραπευτική αγωγή | Hard coating |
| Φωτεινότητα (cd / m²) | - |
| Λόγος αντίθεσης | 70:1 (Typ.) (Transmissive) 5:1 (Typ.) (Reflective) |
| Οπτική γωνία | - |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transflective |
| Καλύτερη προβολή σε | - |
| Απόκριση (ms) | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Λευκός Συντονισμός | - |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Εξωτερική ορατότητα | Sunlight Readable |
| Διαπερατότητα | - |
| Τύπος 3D | - |
| Αντανάκλαση | 4/6% (Min./Typ.) |
| Τροφοδοσία τάσης | 5.0/3.3/15/-10V (Typ.)(VSHA/VSHD/VDD/VEE) |
| Τρέχουσα προσφορά | 4.0/1.8/0.05/-0.05 (Typ.)(ISHA/ISHD/IDD/IEE) |
| Τάση λογικής | - |
| Θέση | Edge light type |
| Πίσσα | Pins |
| Ποσότητα | - |
| Αντικατάσταση | - |
| Σχήμα | - |
| Διάρκεια Ζωής | - |
