LP171WP5

| πίνακας Μοντέλο | LP171WP5 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.1 inch, 1440×900 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LP171WP5 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 367.2×229.5 mm |
| Στυλ σχήματος | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 2 pcs CCFL |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG.Philips LCD LP171WP5.
Τα LG.Philips LCD LP171WP5 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG.Philips LCD LP171WP5 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG.Philips LCD LP171WP5 ή άλλων LCD LG.Philips LCD, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG.Philips LCD LP171WP5 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG.Philips LCD LP171WP5 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG.Philips LCD LP171WP5 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG.Philips LCD LP171WP5 ή άλλων LCD LG.Philips LCD, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG.Philips LCD LP171WP5 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LP171WP5"
- LG.Philips LCD LP171WP5
- Φύλλο δεδομένων LP171WP5
- Εικόνα LP171WP5
- Τιμή LP171WP5
- Διανομέας LP171WP5

