LP156WF4-SLB6

| πίνακας Μοντέλο | LP156WF4-SLB6 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LP156WF4-SLB6 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 344.16×193.59 mm |
| Περίγραμμα | 359.5×224.13×3.4 mm |
| Στυλ σχήματος | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 400:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Χρόνος απόκρισης | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 6 strings WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LP156WF4-SLB6.
Τα LG Display LP156WF4-SLB6 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LP156WF4-SLB6 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LP156WF4-SLB6 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LP156WF4-SLB6 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LP156WF4-SLB6 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LP156WF4-SLB6 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LP156WF4-SLB6 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LP156WF4-SLB6 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LP156WF4-SLB6"
- LG Display LP156WF4-SLB6
- Φύλλο δεδομένων LP156WF4-SLB6
- Εικόνα LP156WF4-SLB6
- Τιμή LP156WF4-SLB6
- Διανομέας LP156WF4-SLB6

