LP154WX4-TLB1

| πίνακας Μοντέλο | LP154WX4-TLB1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LP154WX4-TLB1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 331.2×207 mm |
| Περίγραμμα | 344×243.5×6.5 mm |
| Στυλ σχήματος | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 400:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG.Philips LCD LP154WX4-TLB1.
Τα LG.Philips LCD LP154WX4-TLB1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG.Philips LCD LP154WX4-TLB1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG.Philips LCD LP154WX4-TLB1 ή άλλων LCD LG.Philips LCD, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG.Philips LCD LP154WX4-TLB1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG.Philips LCD LP154WX4-TLB1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG.Philips LCD LP154WX4-TLB1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG.Philips LCD LP154WX4-TLB1 ή άλλων LCD LG.Philips LCD, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG.Philips LCD LP154WX4-TLB1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LP154WX4-TLB1"
- LG.Philips LCD LP154WX4-TLB1
- Φύλλο δεδομένων LP154WX4-TLB1
- Εικόνα LP154WX4-TLB1
- Τιμή LP154WX4-TLB1
- Διανομέας LP154WX4-TLB1

