Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LP150X08-A3NA

LP150X08-A3NA Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LP150X08-A3NA |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LP150X08-A3NA Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | LP150X08 (A3)(NA) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
LP150X08-A3NA μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 85 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 4:3 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Ενεργός χώρος | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| Στυλ σχήματος | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
LP150X08-A3NA Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Εμφάνιση χρώματος | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 o'clock |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
LP150X08-A3NA Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|
LP150X08-A3NA backlight Σύστημα
| Τύπος λάμπας | CCFL |
|---|---|
| Ποσότητα λαμπτήρα | 1 pcs |
| Λάμπα σχήμα | Straight |
LP150X08-A3NA διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 3.3V (Typ.) |
