Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LP140WHU-TPA1

LP140WHU-TPA1 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LP140WHU-TPA1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LP140WHU-TPA1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | LP140WHU (TP)(A1) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
LP140WHU-TPA1 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 112 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.0755×0.2265 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2265×0.2265 mm (H×V) |
| Βάρος | 270g (Max.) |
| Επιφάνεια | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Ενεργός χώρος | 309.399×173.952 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 312.6×177.2 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 320.4×198.1 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 3.0 (Max.) mm |
| Στυλ σχήματος | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Τρύπες και στηρίγματα | Face mounting holes (8 pcs) on up, down slugs |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
LP140WHU-TPA1 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 220 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 o'clock |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.20/1.40 (Typ./Max.)(13 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
LP140WHU-TPA1 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας | 2.8W (Typ.) |
LP140WHU-TPA1 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Χρόνος ζωής της λάμπας | 12K(Min.) (Hours) |
| Τύπος διασύνδεσης | Included in panel signal interface |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | 2.4/2.6W (Typ./Max.) |
LP140WHU-TPA1 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | eDP |
|---|---|
| Κλάση σήματος | eDP (1 Lane) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 3.3V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 130/150mA (Typ./Max.) |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 0.4/0.5W (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | HRS - KN38B-30S-0.5H, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
