Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LP140WH8-TPH2

LP140WH8-TPH2 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LP140WH8-TPH2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LP140WH8-TPH2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | LP140WH8 (TP)(H2) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
LP140WH8-TPH2 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 112 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.0755×0.2265 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2265×0.2265 mm (H×V) |
| Ενεργός χώρος | 309.4×173.95 mm (H×V) |
| Στυλ σχήματος | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
LP140WH8-TPH2 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 220 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
LP140WH8-TPH2 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
LP140WH8-TPH2 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
LP140WH8-TPH2 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | eDP |
|---|---|
| Κλάση σήματος | eDP (2 Lanes) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
