LP116WH1-TLP1

| πίνακας Μοντέλο | LP116WH1-TLP1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LP116WH1-TLP1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 256.125×144 mm |
| Περίγραμμα | 268×161.5×5.2 mm |
| Στυλ σχήματος | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Επιφάνεια | Antiglare |
| Λόγος αντίθεσης | 300:1 (Min.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LP116WH1-TLP1.
Τα LG Display LP116WH1-TLP1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LP116WH1-TLP1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LP116WH1-TLP1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LP116WH1-TLP1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LP116WH1-TLP1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LP116WH1-TLP1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LP116WH1-TLP1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LP116WH1-TLP1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LP116WH1-TLP1"
- LG Display LP116WH1-TLP1
- Φύλλο δεδομένων LP116WH1-TLP1
- Εικόνα LP116WH1-TLP1
- Τιμή LP116WH1-TLP1
- Διανομέας LP116WH1-TLP1
