LMS700KF14

| πίνακας Μοντέλο | LMS700KF14 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LMS700KF14 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, TMR |
| Ενεργός χώρος | 152.4×91.44 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 700 : 1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Χρόνος απόκρισης | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LMS700KF14.
Τα SAMSUNG LMS700KF14 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LMS700KF14 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LMS700KF14 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LMS700KF14 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LMS700KF14 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LMS700KF14 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LMS700KF14 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LMS700KF14 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LMS700KF14"
- SAMSUNG LMS700KF14
- Φύλλο δεδομένων LMS700KF14
- Εικόνα LMS700KF14
- Τιμή LMS700KF14
- Διανομέας LMS700KF14

