LM320TU4A

| πίνακας Μοντέλο | LM320TU4A |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LM320TU4A Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | UV2A, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 697.685×392.256 mm |
| Περίγραμμα | 725.2×421.9 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 5000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 7 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 9S4P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων PANDA LM320TU4A.
Τα PANDA LM320TU4A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM320TU4A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM320TU4A ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM320TU4A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα PANDA LM320TU4A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM320TU4A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM320TU4A ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM320TU4A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM320TU4A"
- PANDA LM320TU4A
- Φύλλο δεδομένων LM320TU4A
- Εικόνα LM320TU4A
- Τιμή LM320TU4A
- Διανομέας LM320TU4A
