Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LM270WQ6-SSA1

LM270WQ6-SSA1 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LM270WQ6-SSA1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 2560×1440 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LM270WQ6-SSA1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | LM270WQ6 (SS)(A1) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
| Παρατηρήσεις | 27" QHD Neo I Adobe RGB (Dell); Borderless |
LM270WQ6-SSA1 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 2560(RGB)×1440 (Quad-HD) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 108 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2331×0.2331 mm (H×V) |
| Βάρος | 2.60Kgs |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Ενεργός χώρος | 596.74×335.66 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 608.8×355.3 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 11.5/15.0 (Typ./Max.) mm |
| Τρύπες και στηρίγματα | Rear mounting holes (9-M3) |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
LM270WQ6-SSA1 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 300 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Color Gamut | 109% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 14 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
LM270WQ6-SSA1 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας | 36.0W (Typ.) |
LM270WQ6-SSA1 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | GB-r LED |
| Χρόνος ζωής της λάμπας | 30K(Min.) (Hours) |
| Τάση λαμπτήρα | 50.8/56.0V (Typ.)(V_G/V-B) |
| Λάμπα ρεύματος | 70/70mA (Typ.)(I-G/I-GB) |
| Λάμπες Κατανάλωση ισχύος | 29.9/32.1W (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Θέση διασύνδεσης | |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
LM270WQ6-SSA1 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 10.0V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 0.8/1.0A (Typ./Max.) |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 8.0/10.9W (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Θέση διασύνδεσης | |
| Διασύνδεση σήματος | UJU - IS050-C51B-C39-A, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
