LM270WQ1-SDF2

| πίνακας Μοντέλο | LM270WQ1-SDF2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,27 inch, 2560×1440 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LM270WQ1-SDF2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Αριθμός Pixel | 2560(RGB)×1440 (Quad-HD) |
| Συμφωνία | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος (mm) | 596.736 × 335.664 (H×V) |
| Περίγραμμα (mm) | - |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Θεραπευτική αγωγή | Antireflection |
| Φωτεινότητα | - |
| Λόγος αντίθεσης | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Απάντηση | 6.5 (Typ.)(G to G) ms |
| Καλή προβολή στο | Symmetry |
| Λειτουργία εργασίας | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Βάθος χρώματος | 16.7M (sRGB) |
| Οπίσθιο φωτισμό | WLED , 30K hours , No Driver |
| Μάζα | - |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος σήματος | eDP (4 Lanes) , Connector , 40 pins |
| Τροφοδοσία τάσης | 12.0V (Typ.) |
| Μέγιστη. Ακροαματικότητα | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LM270WQ1-SDF2.
Τα LG Display LM270WQ1-SDF2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LM270WQ1-SDF2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LM270WQ1-SDF2 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LM270WQ1-SDF2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LM270WQ1-SDF2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LM270WQ1-SDF2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LM270WQ1-SDF2 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LM270WQ1-SDF2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM270WQ1-SDF2"
- LG Display LM270WQ1-SDF2
- Φύλλο δεδομένων LM270WQ1-SDF2
- Εικόνα LM270WQ1-SDF2
- Τιμή LM270WQ1-SDF2
- Διανομέας LM270WQ1-SDF2
