LM270WQ1-SDA2

| πίνακας Μοντέλο | LM270WQ1-SDA2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 2560×1440 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LM270WQ1-SDA2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | H-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 596.736×335.664 mm |
| Περίγραμμα | 630×376.13×22.3 mm |
| Επιφάνεια | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , sRGB |
| Χρόνος απόκρισης | 6.5/7.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 6 strings WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (4 Lanes) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LM270WQ1-SDA2.
Τα LG Display LM270WQ1-SDA2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LM270WQ1-SDA2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LM270WQ1-SDA2 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LM270WQ1-SDA2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LM270WQ1-SDA2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LM270WQ1-SDA2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LM270WQ1-SDA2 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LM270WQ1-SDA2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM270WQ1-SDA2"
- LG Display LM270WQ1-SDA2
- Φύλλο δεδομένων LM270WQ1-SDA2
- Εικόνα LM270WQ1-SDA2
- Τιμή LM270WQ1-SDA2
- Διανομέας LM270WQ1-SDA2
