LM215WF4-TRA2

| πίνακας Μοντέλο | LM215WF4-TRA2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LM215WF4-TRA2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Αριθμός Pixel | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Συμφωνία | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος (mm) | 476.64 × 268.11 (H×V) |
| Περίγραμμα (mm) | 495.6 × 292.2 × 8.4 (H×V×D) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | 479.8 × 271.3 (H×V) |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Οπτική γωνία | 85/85/75/85 (Typ.)(CR>10) |
| Απάντηση | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Καλή προβολή στο | 6 o'clock |
| Λειτουργία εργασίας | TN, Normally White, Transmissive |
| Βάθος χρώματος | 16.7M 68% (CIE1931) |
| Οπίσθιο φωτισμό | 4 strings WLED , 30K hours , No Driver |
| Μάζα | 1.20/1.30Kgs (Typ./Max.) |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector , 30 pins |
| Τροφοδοσία τάσης | 5.0V (Typ.) |
| Μέγιστη. Ακροαματικότητα | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LM215WF4-TRA2.
Τα LG Display LM215WF4-TRA2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LM215WF4-TRA2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LM215WF4-TRA2 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LM215WF4-TRA2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LM215WF4-TRA2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LM215WF4-TRA2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LM215WF4-TRA2 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LM215WF4-TRA2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM215WF4-TRA2"
- LG Display LM215WF4-TRA2
- Φύλλο δεδομένων LM215WF4-TRA2
- Εικόνα LM215WF4-TRA2
- Τιμή LM215WF4-TRA2
- Διανομέας LM215WF4-TRA2

