LM215WF3-SDD1

| πίνακας Μοντέλο | LM215WF3-SDD1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LM215WF3-SDD1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 475.2×267.3 mm |
| Περίγραμμα | 528.3×318.765×11.05 mm |
| Επιφάνεια | Antireflection |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 6.5/7.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 6 strings WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (2 Lanes) , 32 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LM215WF3-SDD1.
Τα LG Display LM215WF3-SDD1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LM215WF3-SDD1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LM215WF3-SDD1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LM215WF3-SDD1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LM215WF3-SDD1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LM215WF3-SDD1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LM215WF3-SDD1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LM215WF3-SDD1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM215WF3-SDD1"
- LG Display LM215WF3-SDD1
- Φύλλο δεδομένων LM215WF3-SDD1
- Εικόνα LM215WF3-SDD1
- Τιμή LM215WF3-SDD1
- Διανομέας LM215WF3-SDD1
