LM201WE3-TLJ1

| πίνακας Μοντέλο | LM201WE3-TLJ1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 1680×1050 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LM201WE3-TLJ1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 433.44×270.9 mm |
| Περίγραμμα | 459.4×296.4 mm |
| Επιφάνεια | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Reflection 2.5% (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 1.1/3.9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LM201WE3-TLJ1.
Τα LG Display LM201WE3-TLJ1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LM201WE3-TLJ1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LM201WE3-TLJ1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LM201WE3-TLJ1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LM201WE3-TLJ1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LM201WE3-TLJ1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LM201WE3-TLJ1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LM201WE3-TLJ1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM201WE3-TLJ1"
- LG Display LM201WE3-TLJ1
- Φύλλο δεδομένων LM201WE3-TLJ1
- Εικόνα LM201WE3-TLJ1
- Τιμή LM201WE3-TLJ1
- Διανομέας LM201WE3-TLJ1

