LM195WF1-SPA1

| πίνακας Μοντέλο | LM195WF1-SPA1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,19.5 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LM195WF1-SPA1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 433.73×236.24 mm |
| Περίγραμμα | 452×263×6.8 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 14 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 15S3P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LM195WF1-SPA1.
Τα LG Display LM195WF1-SPA1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LM195WF1-SPA1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LM195WF1-SPA1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LM195WF1-SPA1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LM195WF1-SPA1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LM195WF1-SPA1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LM195WF1-SPA1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LM195WF1-SPA1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM195WF1-SPA1"
- LG Display LM195WF1-SPA1
- Φύλλο δεδομένων LM195WF1-SPA1
- Εικόνα LM195WF1-SPA1
- Τιμή LM195WF1-SPA1
- Διανομέας LM195WF1-SPA1

