LM055LF2L02

| πίνακας Μοντέλο | LM055LF2L02 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | PANDA |
| Descrition | IGZO TFT-LCD ,5.5 inch, 1080×1920 |
| πίνακας Τύπος | IGZO TFT-LCD |
| LM055LF2L02 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Αριθμός Pixel | 1080(RGB)×1920 (FHD) |
| Συμφωνία | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος (mm) | 68.04 × 120.96 (H×V) |
| Περίγραμμα (mm) | 70.44 × 127.56 × 1.35 (H×V×D) |
| Φωτεινότητα | - |
| Λόγος αντίθεσης | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Οπτική γωνία | - |
| Απάντηση | 35 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Καλή προβολή στο | Symmetry |
| Λειτουργία εργασίας | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Βάθος χρώματος | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Οπίσθιο φωτισμό | 6S2P WLED , No Driver |
| Μάζα | 17.2g (Typ.) |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος σήματος | MIPI (4 data lanes) , FPC , 39 pins |
| Τροφοδοσία τάσης | 1.8/5.8/-5.6V (Typ.)(VDDI/VSP/VSN) |
| Μέγιστη. Ακροαματικότητα | Storage Temp.: -40 ~ 90 °C Operating Temp.: -30 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων PANDA LM055LF2L02.
Τα PANDA LM055LF2L02 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM055LF2L02 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM055LF2L02 ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM055LF2L02 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα PANDA LM055LF2L02 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM055LF2L02 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM055LF2L02 ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM055LF2L02 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM055LF2L02"
- PANDA LM055LF2L02
- Φύλλο δεδομένων LM055LF2L02
- Εικόνα LM055LF2L02
- Τιμή LM055LF2L02
- Διανομέας LM055LF2L02

