LH220Q31-SH04

| πίνακας Μοντέλο | LH220Q31-SH04 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LH220Q31-SH04 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | AH3-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 33.84×45.12 mm |
| Περίγραμμα | 36.84×52.54×0.5 mm |
| Επιφάνεια | Without Polarizer |
| Λόγος αντίθεσης | 500:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Suggest R61516 |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LH220Q31-SH04.
Τα LG Display LH220Q31-SH04 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LH220Q31-SH04 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LH220Q31-SH04 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LH220Q31-SH04 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LH220Q31-SH04 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LH220Q31-SH04 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LH220Q31-SH04 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LH220Q31-SH04 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LH220Q31-SH04"
- LG Display LH220Q31-SH04
- Φύλλο δεδομένων LH220Q31-SH04
- Εικόνα LH220Q31-SH04
- Τιμή LH220Q31-SH04
- Διανομέας LH220Q31-SH04

