LD900D3LE1

| πίνακας Μοντέλο | LD900D3LE1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,90 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LD900D3LE1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 1992.96×1121.04 mm |
| Περίγραμμα | 2032×1167×108 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Λόγος αντίθεσης | 4000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.07B (10-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 6 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 10-bit) , 41 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LD900D3LE1.
Τα SHARP LD900D3LE1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LD900D3LE1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LD900D3LE1 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LD900D3LE1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LD900D3LE1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LD900D3LE1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LD900D3LE1 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LD900D3LE1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LD900D3LE1"
- SHARP LD900D3LE1
- Φύλλο δεδομένων LD900D3LE1
- Εικόνα LD900D3LE1
- Τιμή LD900D3LE1
- Διανομέας LD900D3LE1

