LD470DUJ-SFE1

| πίνακας Μοντέλο | LD470DUJ-SFE1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LD470DUJ-SFE1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 1039.68×584.82 mm |
| Περίγραμμα | 1061.8×606.8 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating (3H), Reflection 2.0% (Max.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1200:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 12 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LD470DUJ-SFE1.
Τα LG Display LD470DUJ-SFE1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LD470DUJ-SFE1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LD470DUJ-SFE1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LD470DUJ-SFE1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LD470DUJ-SFE1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LD470DUJ-SFE1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LD470DUJ-SFE1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LD470DUJ-SFE1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LD470DUJ-SFE1"
- LG Display LD470DUJ-SFE1
- Φύλλο δεδομένων LD470DUJ-SFE1
- Εικόνα LD470DUJ-SFE1
- Τιμή LD470DUJ-SFE1
- Διανομέας LD470DUJ-SFE1

