Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LC600EUD-FEM2

LC600EUD-FEM2 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LC600EUD-FEM2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,60 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC600EUD-FEM2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | LC600EUD (FE)(M2) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
LC600EUD-FEM2 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 36 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.229×0.687 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.687×0.687 mm (H×V) |
| Βάρος | 19.5/21.5Kgs (Typ./Max.) |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Ενεργός χώρος | 1319.04×741.96 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 1323.0×746.0 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 1346×769.3 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 11.9 (Typ.) mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
LC600EUD-FEM2 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 350 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 5 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.279; Wy:0.292 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.35 (Max.)(5 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
LC600EUD-FEM2 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 120Hz+120Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας | 145.04W (Typ.) |
LC600EUD-FEM2 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Χρόνος ζωής της λάμπας | 30K(Min.) (Hours) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | 140.0/155.6W (Typ./Max.) |
LC600EUD-FEM2 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (4 ch, 8/10-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 12.0V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 420/546mA (Typ./Max.) |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 5.04/6.55W (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
