LC600EQE-PGM1

| πίνακας Μοντέλο | LC600EQE-PGM1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,60 inch, 3840×2160 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC600EQE-PGM1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160 , UHD |
| Περιοχή εμφάνισης | 1317.31(W)×740.988(H) mm |
| Λάμψη | - |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.07B 72% (CIE1931) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος | - |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Άνοιγμα πλαισίου | - |
| Λόγος αντίθεσης | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Χρόνος απόκρισης | 6 (Typ.)(G to G) |
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Οθόνη αφής | Without |
| Διασύνδεση σήματος | V-by-One 8 lane , 51 pins , Connector |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LC600EQE-PGM1.
Τα LG Display LC600EQE-PGM1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC600EQE-PGM1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC600EQE-PGM1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC600EQE-PGM1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LC600EQE-PGM1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC600EQE-PGM1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC600EQE-PGM1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC600EQE-PGM1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LC600EQE-PGM1"
- LG Display LC600EQE-PGM1
- Φύλλο δεδομένων LC600EQE-PGM1
- Εικόνα LC600EQE-PGM1
- Τιμή LC600EQE-PGM1
- Διανομέας LC600EQE-PGM1
