Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LC490EQY-SJA2

LC490EQY-SJA2 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LC490EQY-SJA2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC490EQY-SJA2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ψευδώνυμο | LC490EQY (SJ)(A2) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | 0 ~ 50 °C |
| Δόνηση | - |
LC490EQY-SJA2 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Ψευδώνυμο | LC490EQY (SJ)(A2) |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | 0 ~ 50 °C |
| Δόνηση | - |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Διαδρομή κουκκίδας (mm) | 0.09321×0.27963 (H×V) |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.27963×0.27963 (H×V) |
| Ενεργός χώρος (mm) | 1073.78(H) × 604(V) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Σχέδιο Dim (mm) | 1085.5(H) × 617.7(V) |
| Βάθος (mm) | 1.4 (Typ.) |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Πάχος πάχους | - |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Βάρος | 2.00Kgs (Typ.) |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H), Reflection 2.0% (Max.) |
LC490EQY-SJA2 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Ψευδώνυμο | LC490EQY (SJ)(A2) |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | 0 ~ 50 °C |
| Δόνηση | - |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Διαδρομή κουκκίδας (mm) | 0.09321×0.27963 (H×V) |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.27963×0.27963 (H×V) |
| Ενεργός χώρος (mm) | 1073.78(H) × 604(V) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Σχέδιο Dim (mm) | 1085.5(H) × 617.7(V) |
| Βάθος (mm) | 1.4 (Typ.) |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Πάχος πάχους | - |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Βάρος | 2.00Kgs (Typ.) |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H), Reflection 2.0% (Max.) |
| Φωτεινότητα (cd / m²) | 0 |
| Λόγος αντίθεσης | 1100:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Απόκριση (ms) | 6 (Typ.)(G to G) |
| Λευκός Συντονισμός | - |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| Εξωτερική ορατότητα | No |
| Διαπερατότητα | 6.84% (Typ.)(with Polarizer) |
LC490EQY-SJA2 διεπαφής σήματος
| Ψευδώνυμο | LC490EQY (SJ)(A2) |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | 0 ~ 50 °C |
| Δόνηση | - |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Διαδρομή κουκκίδας (mm) | 0.09321×0.27963 (H×V) |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.27963×0.27963 (H×V) |
| Ενεργός χώρος (mm) | 1073.78(H) × 604(V) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Σχέδιο Dim (mm) | 1085.5(H) × 617.7(V) |
| Βάθος (mm) | 1.4 (Typ.) |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Πάχος πάχους | - |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Βάρος | 2.00Kgs (Typ.) |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H), Reflection 2.0% (Max.) |
| Φωτεινότητα (cd / m²) | 0 |
| Λόγος αντίθεσης | 1100:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Απόκριση (ms) | 6 (Typ.)(G to G) |
| Λευκός Συντονισμός | - |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| Εξωτερική ορατότητα | No |
| Διαπερατότητα | 6.84% (Typ.)(with Polarizer) |
| Τροφοδοσία τάσης | 12.0V (Typ.) |
| Τρέχουσα προσφορά | 1.25/1.62A (Typ./Max.) |
| Κατανάλωση | 14.9/19.4W (Typ./Max.) |
| Τάση λογικής | - |
| Θέση | - |
| Πίσσα | Pins |
| Ποσότητα | Pin Configuration |
LC490EQY-SJA2 backlight Σύστημα
| Ψευδώνυμο | LC490EQY (SJ)(A2) |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | 0 ~ 50 °C |
| Δόνηση | - |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Διαδρομή κουκκίδας (mm) | 0.09321×0.27963 (H×V) |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.27963×0.27963 (H×V) |
| Ενεργός χώρος (mm) | 1073.78(H) × 604(V) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Σχέδιο Dim (mm) | 1085.5(H) × 617.7(V) |
| Βάθος (mm) | 1.4 (Typ.) |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Πάχος πάχους | - |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Βάρος | 2.00Kgs (Typ.) |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H), Reflection 2.0% (Max.) |
| Φωτεινότητα (cd / m²) | 0 |
| Λόγος αντίθεσης | 1100:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Απόκριση (ms) | 6 (Typ.)(G to G) |
| Λευκός Συντονισμός | - |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| Εξωτερική ορατότητα | No |
| Διαπερατότητα | 6.84% (Typ.)(with Polarizer) |
| Τροφοδοσία τάσης | 12.0V (Typ.) |
| Τρέχουσα προσφορά | 1.25/1.62A (Typ./Max.) |
| Κατανάλωση | 14.9/19.4W (Typ./Max.) |
| Τάση λογικής | - |
| Θέση | - |
| Πίσσα | Pins |
| Ποσότητα | - |
| Αντικατάσταση | - |
| Σχήμα | - |
| Διάρκεια Ζωής | - |
