Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LC490EQL-SHA2

LC490EQL-SHA2 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LC490EQL-SHA2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC490EQL-SHA2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | LC490EQL (SH)(A2) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
LC490EQL-SHA2 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 90 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.09321×0.27963 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.27963×0.27963 mm (H×V) |
| Βάρος | 2.00Kgs (Typ.) |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Ενεργός χώρος | 1073.78×604 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 1085.5×617.7 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 1.4 (Typ.) mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
LC490EQL-SHA2 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 0 cd/m² |
| Λόγος αντίθεσης | 1450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| Χρόνος απόκρισης | 5 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Διαπερατότητα | 4.68% (Min.)(with Polarizer) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
LC490EQL-SHA2 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 120Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
LC490EQL-SHA2 backlight Σύστημα
| Τύπος λάμπας | No B/L |
|---|
LC490EQL-SHA2 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | V-by-One |
|---|---|
| Κλάση σήματος | V-by-One 16 lane |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 12.0V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 0.75/0.98A (Typ./Max.) |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 9.0/11.7W (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | JAE - FI-RXE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
