Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LC470DUT-SEF2

LC470DUT-SEF2 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LC470DUT-SEF2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC470DUT-SEF2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | LC470DUT (SE)(F2) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
LC470DUT-SEF2 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 46 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.1805×0.5415 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.5415×0.5415 mm (H×V) |
| Βάρος | 1.9Kgs (Typ.) |
| Επιφάνεια | Hard coating (2H), Reflection 2.0% (Max.) |
| Ενεργός χώρος | 1039.68×584.82 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 1046.68×594.02 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 1.5 (Typ.) mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
LC470DUT-SEF2 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 0 cd/m² |
| Λόγος αντίθεσης | 1300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 4/4 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (MIn.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Διαπερατότητα | 4.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
LC470DUT-SEF2 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 240Hz |
|---|
LC470DUT-SEF2 backlight Σύστημα
| Τύπος λάμπας | No B/L |
|---|
LC470DUT-SEF2 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | Mini LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | Mini LVDS |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 12.0V (Typ.)(VLCD) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 1.18A (Typ.) |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 11.8/15.3W (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | HRS - TF06L-80S-0.5SH, Pitch:0.5 mm, Pin:80 pins |
