Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LC470DUS-SCM1

LC470DUS-SCM1 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LC470DUS-SCM1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC470DUS-SCM1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | LC470DUS (SC)(M1) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
LC470DUS-SCM1 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 46 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.1805×0.5415 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.5415×0.5415 mm (H×V) |
| Βάρος | 13.0/14.0Kgs (Typ./Max.) |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Ενεργός χώρος | 1039.68×584.82 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 1049.0×593.0 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 1096×640 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 35.5 mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
LC470DUS-SCM1 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 500 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 1.06B (8-bit + FRC) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 4/4 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.279; Wy:0.292 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
LC470DUS-SCM1 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 240Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
LC470DUS-SCM1 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Χρόνος ζωής της λάμπας | 30K(Min.) (Hours) |
| Τάση λαμπτήρα | 12.8±0.8V |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
LC470DUS-SCM1 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | Mini LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | Mini LVDS |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 12.0V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 1.01/1.31A (Typ./Max.) |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 12.1/15.8W (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | HRS - TF06L-80S-0.5SH, Pitch:0.5 mm, Pin:80 pins |
