LC420WU3-SLA1

| πίνακας Μοντέλο | LC420WU3-SLA1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC420WU3-SLA1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 930.25×523.01 mm |
| Περίγραμμα | 983×576 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 900:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 18 (Typ.)(Tr+Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 18 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG.Philips LCD LC420WU3-SLA1.
Τα LG.Philips LCD LC420WU3-SLA1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG.Philips LCD LC420WU3-SLA1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG.Philips LCD LC420WU3-SLA1 ή άλλων LCD LG.Philips LCD, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG.Philips LCD LC420WU3-SLA1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG.Philips LCD LC420WU3-SLA1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG.Philips LCD LC420WU3-SLA1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG.Philips LCD LC420WU3-SLA1 ή άλλων LCD LG.Philips LCD, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG.Philips LCD LC420WU3-SLA1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LC420WU3-SLA1"
- LG.Philips LCD LC420WU3-SLA1
- Φύλλο δεδομένων LC420WU3-SLA1
- Εικόνα LC420WU3-SLA1
- Τιμή LC420WU3-SLA1
- Διανομέας LC420WU3-SLA1

