LC370WX1-SL15

| πίνακας Μοντέλο | LC370WX1-SL15 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,37 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC370WX1-SL15 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 819.6×460.8 mm |
| Περίγραμμα | 877×516.8 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 800:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 20 pcs EEFL Embedded (Inverter) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG.Philips LCD LC370WX1-SL15.
Τα LG.Philips LCD LC370WX1-SL15 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG.Philips LCD LC370WX1-SL15 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG.Philips LCD LC370WX1-SL15 ή άλλων LCD LG.Philips LCD, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG.Philips LCD LC370WX1-SL15 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG.Philips LCD LC370WX1-SL15 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG.Philips LCD LC370WX1-SL15 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG.Philips LCD LC370WX1-SL15 ή άλλων LCD LG.Philips LCD, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG.Philips LCD LC370WX1-SL15 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LC370WX1-SL15"
- LG.Philips LCD LC370WX1-SL15
- Φύλλο δεδομένων LC370WX1-SL15
- Εικόνα LC370WX1-SL15
- Τιμή LC370WX1-SL15
- Διανομέας LC370WX1-SL15

