Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LB209F1-A1DM

LB209F1-A1DM Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LB209F1-A1DM |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.9 inch, 2048×2560 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LB209F1-A1DM Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | LB209F1 (A1)(DM) |
LB209F1-A1DM μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 2048(LCR)×2560 (QSXGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | LCR Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 156 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 4:5 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.054×0.162 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.162×0.162 mm (H×V) |
| Βάρος | 3.95Kgs (typ.) |
| Ενεργός χώρος | 331.8×414.7 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 381.8×465 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 28.5 (Typ.) mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Portrait type |
LB209F1-A1DM Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 500 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | Grayscale (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 65/65/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
LB209F1-A1DM backlight Σύστημα
| Τύπος λάμπας | CCFL |
|---|
LB209F1-A1DM διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) |
