LAM170M023A

| πίνακας Μοντέλο | LAM170M023A |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | JDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LAM170M023A Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 337.92×270.336 mm |
| Περίγραμμα | 368×306×20.4 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Λόγος αντίθεσης | 900:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 74% |
| Χρόνος απόκρισης | 10/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 3 strings WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων JDI LAM170M023A.
Τα JDI LAM170M023A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων JDI LAM170M023A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των JDI LAM170M023A ή άλλων LCD JDI, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα JDI LAM170M023A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα JDI LAM170M023A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων JDI LAM170M023A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των JDI LAM170M023A ή άλλων LCD JDI, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα JDI LAM170M023A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LAM170M023A"
- JDI LAM170M023A
- Φύλλο δεδομένων LAM170M023A
- Εικόνα LAM170M023A
- Τιμή LAM170M023A
- Διανομέας LAM170M023A
