L4F00242T03

| πίνακας Μοντέλο | L4F00242T03 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Epson |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 480×640 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| L4F00242T03 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 42.5×56.64 mm |
| Περίγραμμα | 49.5×70.2 mm |
| Επιφάνεια | Clear, Hard coating (2H) |
| Λόγος αντίθεσης | 280:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 65K/262K |
| Χρόνος απόκρισης | 14/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 5S1P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Τάση εισόδου | 1.8/2.8V (Typ.)(VDD/VDDI) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Epson L4F00242T03.
Τα Epson L4F00242T03 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Epson L4F00242T03 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Epson L4F00242T03 ή άλλων LCD Epson, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Epson L4F00242T03 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Epson L4F00242T03 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Epson L4F00242T03 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Epson L4F00242T03 ή άλλων LCD Epson, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Epson L4F00242T03 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "L4F00242T03"
- Epson L4F00242T03
- Φύλλο δεδομένων L4F00242T03
- Εικόνα L4F00242T03
- Τιμή L4F00242T03
- Διανομέας L4F00242T03

