L133X2-1
| πίνακας Μοντέλο | L133X2-1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | ACER |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| L133X2-1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 270.336×202.752 mm |
| Περίγραμμα | 284×214.5×5.5 mm |
| Στυλ σχήματος | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 200:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων ACER L133X2-1.
Τα ACER L133X2-1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων ACER L133X2-1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των ACER L133X2-1 ή άλλων LCD ACER, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα ACER L133X2-1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα ACER L133X2-1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων ACER L133X2-1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των ACER L133X2-1 ή άλλων LCD ACER, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα ACER L133X2-1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "L133X2-1"
- ACER L133X2-1
- Φύλλο δεδομένων L133X2-1
- Εικόνα L133X2-1
- Τιμή L133X2-1
- Διανομέας L133X2-1

