IL251HE05-R270
| πίνακας Μοντέλο | IL251HE05-R270 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | i-Link |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,25 inch, 1920×720 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| IL251HE05-R270 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Κατηγορία συστήματος | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Σειρά | 27 inch Cut |
| Λέξεις-κλειδιά Desc. | 27" 2/3 cut stretched bar lcd display panel, 1920*720, 500nit |
| Κατηγορία προϊόντων | Graphic LCD Display |
| Ετικέτες προϊόντων | Color TFT-LCD, Bar Shape LCD, IPS LCD |
| Σύνθεση πίνακα | LCM |
| Ανάλυση | 1920×720 |
| Αναλογία απεικόνισης | 8:3 (W:H) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle |
| Ενεργός χώρος | 597.9 (W) × 224.2 (H) mm (A.A) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 631 (W) × 257 (H) mm |
| Μέγιστη. Βάθος | 15 mm |
| LC οικογένεια | IPS Family |
| Polarizer | Transmissive |
| Λάμψη | 500 (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρώμα Ποσό | 16.7M |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED |
| Τύπος διασύνδεσης | LVDS |
| Διακοσμητικές ακίδες | 30 Pins |
| Οθόνη αφής | Without |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων i-Link IL251HE05-R270.
Τα i-Link IL251HE05-R270 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων i-Link IL251HE05-R270 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των i-Link IL251HE05-R270 ή άλλων LCD i-Link, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα i-Link IL251HE05-R270 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα i-Link IL251HE05-R270 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων i-Link IL251HE05-R270 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των i-Link IL251HE05-R270 ή άλλων LCD i-Link, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα i-Link IL251HE05-R270 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "IL251HE05-R270"
- i-Link IL251HE05-R270
- Φύλλο δεδομένων IL251HE05-R270
- Εικόνα IL251HE05-R270
- Τιμή IL251HE05-R270
- Διανομέας IL251HE05-R270
