HV430QUB-H11

| πίνακας Μοντέλο | HV430QUB-H11 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,43 inch, 3840×2160 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| HV430QUB-H11 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Pixel | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Διαμόρφωση | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος | 941.184(H)×529.416(V) mm |
| Σχέδιο Dim. | 953(H)×543(V) ×1.34(D) mm |
| Περιοχή Bezel | - |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare (Haze 1%) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Λόγος αντίθεσης | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία λειτουργίας | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Πάχος πάχους | 0.50+0.50 mm |
| Μετάδοση | 5.95% (Typ.)(with Polarizer) |
| Χρώμα υποστήριξης | 1.07B 72% (CIE1931) |
| Πηγή φωτός | No B/L |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος διασύνδεσης | 51 pins V-by-One 8 lane , Connector |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12.0V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων BOE HV430QUB-H11.
Τα BOE HV430QUB-H11 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων BOE HV430QUB-H11 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των BOE HV430QUB-H11 ή άλλων LCD BOE, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα BOE HV430QUB-H11 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα BOE HV430QUB-H11 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων BOE HV430QUB-H11 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των BOE HV430QUB-H11 ή άλλων LCD BOE, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα BOE HV430QUB-H11 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "HV430QUB-H11"
- BOE HV430QUB-H11
- Φύλλο δεδομένων HV430QUB-H11
- Εικόνα HV430QUB-H11
- Τιμή HV430QUB-H11
- Διανομέας HV430QUB-H11

