HSD050I9W1-A00

| πίνακας Μοντέλο | HSD050I9W1-A00 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| HSD050I9W1-A00 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 110.88×62.832 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 45% |
| Χρόνος απόκρισης | 15/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων HannStar HSD050I9W1-A00.
Τα HannStar HSD050I9W1-A00 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων HannStar HSD050I9W1-A00 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των HannStar HSD050I9W1-A00 ή άλλων LCD HannStar, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα HannStar HSD050I9W1-A00 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα HannStar HSD050I9W1-A00 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων HannStar HSD050I9W1-A00 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των HannStar HSD050I9W1-A00 ή άλλων LCD HannStar, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα HannStar HSD050I9W1-A00 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "HSD050I9W1-A00"
- HannStar HSD050I9W1-A00
- Φύλλο δεδομένων HSD050I9W1-A00
- Εικόνα HSD050I9W1-A00
- Τιμή HSD050I9W1-A00
- Διανομέας HSD050I9W1-A00
