Επισκόπηση
Προσδιορισμός
H320QN01 V1

H320QN01 V1 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | H320QN01 V1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 320×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| H320QN01 V1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | H320QN01 V.1 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ~ 85 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -55 ~ 110 °C |
H320QN01 V1 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 320(RGB)×480 (HVGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 180 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 2:3 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.047×0.141 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.141×0.141 mm (H×V) |
| Ενεργός χώρος | 45.12×67.68 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 48.42×75.28 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 0.4 (Typ.) mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Portrait type |
| Οθόνη αφής | Without |
H320QN01 V1 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | AMVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 0 cd/m² |
| Λόγος αντίθεσης | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Διαπερατότητα | 5.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
H320QN01 V1 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Driver IC | COG Suggest S6D05A1 |
H320QN01 V1 backlight Σύστημα
| Τύπος λάμπας | No B/L |
|---|
