G150XTN06.0

| πίνακας Μοντέλο | G150XTN06.0 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| G150XTN06.0 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 304.128×228.096 mm |
| Περίγραμμα | 326.5×253.5×12.5 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 800:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) , CIE1931 60% |
| Χρόνος απόκρισης | 5.7/2.3 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/70/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO G150XTN06.0.
Τα AUO G150XTN06.0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO G150XTN06.0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO G150XTN06.0 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO G150XTN06.0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO G150XTN06.0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO G150XTN06.0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO G150XTN06.0 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO G150XTN06.0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "G150XTN06.0"
- AUO G150XTN06.0
- Φύλλο δεδομένων G150XTN06.0
- Εικόνα G150XTN06.0
- Τιμή G150XTN06.0
- Διανομέας G150XTN06.0
