Επισκόπηση
Προσδιορισμός
F-55472GNBJ-LW-AIN

F-55472GNBJ-LW-AIN Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | F-55472GNBJ-LW-AIN |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Kyocera |
| Descrition | STN-LCD ,2.8 inch, 128×64 |
| πίνακας Τύπος | STN-LCD |
| F-55472GNBJ-LW-AIN Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 80 °C |
F-55472GNBJ-LW-AIN μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 128×64 |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | Rectangle |
| Πυκνότητα pixel | 50 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 2:1 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.499×0.499 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.499×0.499 mm (H×V) |
| Βάρος | 37.5g (Max.) |
| Ενεργός χώρος | 63.857×31.921 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 69.0×36.5 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 89.7×49.8 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 6.0 (Max.) mm |
| Τρύπες και στηρίγματα | Face mounting holes (4-Φ3.2) on left, right slugs |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
F-55472GNBJ-LW-AIN Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | STN, Blue mode, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 200 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 8 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | Monochrome () |
| Χρόνος απόκρισης | 130/230 (Typ.)(Tr/Td) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 o'clock |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
F-55472GNBJ-LW-AIN Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Μέθοδος οδήγησης | Duty: 1/65 , Bias: 1/9 |
|---|
F-55472GNBJ-LW-AIN backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Ποσότητα λαμπτήρα | 1S4P |
| Λάμπα σχήμα | Parallel |
| Τάση λαμπτήρα | 3.1/3.4V (Typ./Max.) |
| Λάμπα ρεύματος | 60mA (Typ.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
F-55472GNBJ-LW-AIN διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | CPU |
|---|---|
| Κλάση σήματος | 8-bit 6080/8080 parallel |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 3.0V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 0.9/1.4mA (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | FPC |
