ET057020DHU

| πίνακας Μοντέλο | ET057020DHU |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | EDT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| ET057020DHU Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ανάλυση | 640(RGB)×480 , VGA |
| Περιοχή εμφάνισης | 115.2(W)×86.4(H) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 147.6(W)×102(H) ×12.3(D) mm |
| Λάμψη | 360 cd/m² (Typ.) |
| Οπτική γωνία | 65/65/55/52 (Typ.)(CR≥10) |
| Καλύτερη προβολή σε | 12 o'clock |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 51% (CIE1931) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος | - |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Άνοιγμα πλαισίου | - |
| Επιφάνεια | - |
| Λόγος αντίθεσης | 350:1 (Typ.) (TM) |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Χρόνος απόκρισης | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Τύπος λάμπας | WLED , 40K hours , With LED Driver |
| Οθόνη αφής | Embeded Touch |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins , Connector |
| Τάση εισόδου | 3.3/3.3V (Typ.)(VCC/VDD) |
| περιβάλλον | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων EDT ET057020DHU.
Τα EDT ET057020DHU είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων EDT ET057020DHU ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των EDT ET057020DHU ή άλλων LCD EDT, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα EDT ET057020DHU στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα EDT ET057020DHU είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων EDT ET057020DHU ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των EDT ET057020DHU ή άλλων LCD EDT, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα EDT ET057020DHU στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "ET057020DHU"
- EDT ET057020DHU
- Φύλλο δεδομένων ET057020DHU
- Εικόνα ET057020DHU
- Τιμή ET057020DHU
- Διανομέας ET057020DHU

