EK070TH92
| πίνακας Μοντέλο | EK070TH92 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| EK070TH92 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 154.08×85.92 mm |
| Περίγραμμα | 164.9×100 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare |
| Λόγος αντίθεσης | 400:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Χρόνος απόκρισης | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 3S5P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 60 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3/9.6V (Typ.)(DVDD/AVDD) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων No Brand EK070TH92.
Τα No Brand EK070TH92 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων No Brand EK070TH92 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των No Brand EK070TH92 ή άλλων LCD No Brand, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα No Brand EK070TH92 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα No Brand EK070TH92 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων No Brand EK070TH92 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των No Brand EK070TH92 ή άλλων LCD No Brand, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα No Brand EK070TH92 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "EK070TH92"
- No Brand EK070TH92
- Φύλλο δεδομένων EK070TH92
- Εικόνα EK070TH92
- Τιμή EK070TH92
- Διανομέας EK070TH92

